SOUTĚŽE

Střihněte si 3× Škodu Fabia (do 14.1.2018)

… A STO TISÍC DALŠÍCH CEN!

Velká soutěž se značkami kvality Klasa, Regionální potravina, Bio a evropské značení. Probíhat bude celý podzim a začátkem zimy až do 14. ledna 2018.

Průvodce kampaně, panáček Klasáček, s velkými nůžkami v rukou ukazuje, jak na to. Díky vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich sbírání a nalepování na herní karty mohou soutěžící získat nejen některé ze sto tisíc skvělých cen, ale především odjet v jedné ze tří Škod Fabia v našich národních barvách.

Jak se do soutěže zapojit?

  • Nakupujte výrobky označené logy Klasa, Regionální potravina, Český výrobek, Bio, evropské značení, Česká potravina nebo Česká cechovní norma. Loga vystřihujte a nalepujte na herní karty.
  • Vyplněnou herní kartu/karty s nalepenými 30 logy zašlete na adresu organizátora soutěže Střihněte si naše výhry!,
    P. O. Box č. 43, Nákupní 389/3, 104 00 Praha 140.

Čím více vyplněných karet zašlete, tím více výher získáte! Další karty pak budou moci stáhnout z oblíbených webových stránek akademiekvality.cz.

KOPEME ZA FOTBAL (od 1.8.2017)

Kupuj Gambrinus a získej pro sebe skvělé ceny jako je oblečení Puma, elektrospotřebiče, fotbalové vybavení a mnoho dalšího.
Navíc tím podpoříš svůj místní fotbalový tým. Každé soutěžní kolo totiž vybíráme 3 vítězné týmy, pro které máme 30 000,- Kč na zkvalitnění fotbalového zázemí.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

JIŽ UKONČENÉ SOUTĚŽE

Comments are closed