SOUTĚŽE

2019

Velká vánoční soutěž 2019

Jak se zapojit do soutěže?

Každý zákazník, který nakoupí ve vybraných  prodejnách COOP (označených plakátem soutěže) minimálně za 299,- Kč, dostane u pokladny hrací kartu obsahující unikátní kód (zákazník si o kartu sám řekne na pokladnách prodejny).

Každá karta obsahuje unikátní hrací kód, který lze zaregistrovat třemi způsoby:

a) Poštou– soutěžící kartu vyplní a zašle v době od 4. 12. 2019 do 3. 1. 2020 (razítko pošty) v obálce na adresu Delex s. r. o., Denisovo nábřeží 4, 301 00 Plzeň, obálka musí být označena heslem „Vánoce 2019“. V jedné obálce může být více hracích karet, všechny však musí být řádně vyplněné. Neúplně vyplněné karty nebudou zařazeny do soutěže.

b) Pomocí SMS– soutěžící zašle v době trvání soutěže (4. 12.- 31. 12. 2019) SMS ve tvaru COOP mezera KÓD (např. COOP A1G25L78) na tel: 9007706. Cena SMS je 6,- Kč vč. DPH.

c) Prostřednictvím webového formuláře– soutěžící navštíví webovou stránku www.coopclub.cz/vanoce2019. Zde v době trvání soutěže (4. 12. -31. 12. 2019) zadá kód z hrací karty a vyplní všechna pole formuláře. Tato možnost zaslání kódu je zdarma.

Více informací najdete na www.coopclub.cz/vanoce2019.

Z jakých surovin uvařit vynikající večeři? Z těch co možná nejkvalitnějších! Důležitější než cena jsou přece čerstvost, zralost, původ, žádné náhražky nebo poctivé značení. Značky kvality vám usnadní výběr.

VEČEŘI z nejkvalitnějších surovin?

Poradíme, jak na to! Daleko důležitější než cena jsou totiž ukazatele kvality jako čerstvost, zralost, původ, žádné náhražky nebo poctivé značení. Stačí se lépe vyznat ve složení potravin a řídit se značkami kvality, které výběr usnadní.

Kuřecí maso

U kuřecího si hlídejte zejména způsob uchovávání masa a také jeho původ, který se u kuřat na obalu uvádí povinně. Tuzemská kuřata nesmí být krmena masokostní moučkou a chlazena vodou, a tak platíte jen za maso, ne za vyšší množství absorbované vody.

Těstoviny

Na trhu najdeme široký sortiment těstovin dle složení, použití, tvaru, tvarování či technologie výroby. My doporučujeme kvalitní vaječné těstoviny, které jsou oproti bezvaječným výživnější, protože mají díky obsaženým vejcím více bílkovin. Pak záleží už jen na vás, zda máte raději těstoviny uvařené doměkka, nebo takzvaně „na skus“.

Smetana

Smetanu nevybírejte jen podle data minimální trvanlivosti a obsahu tuku, ale také dle jejího využití. Na vaření je nejvhodnější smetana ke šlehání s min. obsahem tuku 31 %. Na trhu dále najdeme smetanu vysokotučnou, zahuštěnou neslazenou smetanu a zahuštěnou slazenou smetanu, sušenou smetanu nebo smetanu kysanou.

Listový špenát

Špenát seženete konzervovaný, nasekaný, dehydrovaný nebo mražený. V českých prodejnách najdeme špenát nejčastěji mražený nebo čerstvý. Dejte přednost čerstvému listovému špenátu od prověřených pěstitelů.

Comments are closed.