SOUTĚŽE

2021

Získejte 100 Kč na další nákup v COOPu při platbě kartou Mastercard®

Dneska kartou Mastercard, zítra v COOPu o 100 Kč levněji.

Široký sortiment zboží za výhodné ceny na vás čeká v COOPu. Nakupte v kamenných prodejnách nebo z pohodlí svého domova na e-coop.cz, zaplaťte kartou Mastercard a získejte slevu 100 Kč na další nákup.

Nákupem nad 500 Kč platební kartou Mastercard® získáte lístek s kódem na slevu 100 Kč na Váš další nákup v kamenných prodejnách i e-shopu COOP (sleva platí opět pouze při platbách kartou Mastercard). Kódy/slevy se nesčítají. Akce platí 4. 10. do 31. 10. 2021 nebo do vyčerpání zásob.

Jak získat slevu 100 Kč na další nákup?

 1. Nakupte v prodejně nebo na e-coop.cz v minimální hodnotě 500 Kč.
 2. Zaplaťte vaší kartou Mastercard.
 3. Sleva 100 Kč na další online nákup je vaše.
 4. Pro uplatnění slevy je opět nutné zaplatit nákup kartou Mastercard.

Přečtěte si kompletní pravidla soutěže.

Stříhejte kolem dokola!

Vyhrajte na rok — třikrát Škoda Karoq!

Kvalita si zaslouží odměnu, a proto je tu opět největší podzimní soutěž se značkami kvality potravin. Znovu tak můžete soutěžit o atraktivní ceny pro vás i celou rodinu. Jak? Stačí vybírat a nakupovat potraviny osvědčených značek kvality, vystřihovat loga a nalepovat je na herní karty. Vyhrávat pak můžete až do 2. 1. 2022.

Značky kvality, jež zastupují panáčci vedení Klasáčkem, nám představují hlavní výhry – tři vozy ŠKODA KAROQ na rok! Týden co týden, po celou dobu trvání soutěže, pak na vás čeká také dalších více než 50 tisíc cen — kuchyňských spotřebičů a doplňků nebo poukazů na nákup do vybraných řetězců!

Chcete se zúčastnit? V prodejnách COOP nakupujte potraviny označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. Klasáček a jeho kamarádi vám ukazují, že v atraktivní soutěžní hře jde znovu o vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

Herní karty si snadno stáhnete na webu akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost.

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. Celou kampaň STŘÍHEJTE KOLEM DOKOLA uvidíte také na televizních obrazovkách a uslyšíte
v rozhlase. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

 

Comments are closed.

 • ×

  AKČNÍ LETÁKY E-MAILEM

  Zaregistrujte ZDARMA svou e-mailovou adresu a pravidelně každý týden od nás budete dostávat aktuální akční letáky a novinky.

  AKČNÍ LETÁKY E-MAILEM - REGISTRACE