O NÁS

COOP družstvo HB je významnou maloobchodní firmou na území Českomoravské vrchoviny a střední Moravy s ryze českým kapitálem. Jsme členem Svazu českých a moravských spotřebních družstev a členem nákupní aliance COOP Centrum Praha. Zabýváme se maloobchodní činností, zejména prodejem potravin a zboží běžné denní potřeby, a velkoobchodní činností.

logo_jednota_cervenaHistorie družstva sahá až do roku 1904, kdy bylo založeno Nákupní družstvo, zapsané společenstvo s ručením omezeným, v Německém Brodě. Vytvořilo je prvních 78 členů (kvorum bylo 75) z řad pokrokových občanů, většinou členů soc. Dem. Strany. K vlastnímu zahájení činnosti došlo v r. 1905 otevřením prodejny v Horní ulici v Německém Brodě.
Více o historii družstva na stránce HISTORIE DRUŽSTVA.

Hlavním předmětem činnosti je maloobchod a velkoobchod potravinářským zbožím a zbožím běžné denní potřeby. Provozujeme 200 maloobchodních prodejen (okresy: Brno-venkov, Havlíčkův Brod, Jihlava, Kroměříž, Olomouc, Pelhřimov, Prostějov, Přerov, Svitavy, Třebíč, Vsetín, Vyškov, Zlín), 3 distribuční centra (Chotěboř, Bezměrov, Moravské Budějovice) a 2 provozovny Cash & Carry (Ledeč nad Sázavou, Ostrov nad Oslavou).

Výrobní činnost a poskytování služeb zajišťuje také prostřednictvím dceřiných společností:

Comments are closed.

  • ×

    LETÁKY E-MAILEM

    Zaregistrujte ZDARMA svou e-mailovou adresu a pravidelně každý týden od nás budete dostávat aktuální letáky a novinky.

    LETÁKY E-MAILEM - REGISTRACE