NAŠE SLUŽBY

Cash back

Moderní a stále více oblíbená služba výběru hotovosti na pokladně, známá pod názvem CashBack, umožňuje na označených pokladnách prodejen COOP vybrat pohodlně a rychle hotovost od 100 Kč až do 3000 Kč. Stačí, aby zákazník vlastnil některou z platebních karet karetních asociací MasterCard nebo Visa a uhradil nákup v minimální hodnotě 200 Kč (od 1.1.2019).

Platby kartou

Zákazníci mohou využívat všechny běžně přijímané bezkontaktní  kreditní i debetní platební karty.

Dobíjení mobilních telefonů

Dobijte si kredit všech českých mobilních operátorů (O2, T-Mobile, Vodafone) včetně virtuálního operátora COOP Mobil přímo na našich pokladnách.

SAZKA

Vsázejte na pokladnách COOP. V žádné jiné loterii se nevyhrává tak často. Výhry už při 3 uhodnutých číslech!!! Vsázet můžete sportku, šťastných deset a euromiliony. Více info zde.

Platby složenek

Platba složenek, příkaz k úhradě, vklad na účet v prodejnách COOP. Lze hradit částky do výše 10 000 Kč. Více informací na pokladnách našich prodejen.

PPL ParcelShop

Výdej a příjem balíků a zásilek ve vybraných prodejnách COOP družstva HB.
Více informací na www.coophb.cz/ppl.

coop-mobil

COOP Mobil

Jen s COOP Mobilem získáte volné minuty za nákup a slevu na volání. Navíc máte k dispozici velmi výhodné účtování po vteřinách, které šetří Vaše peníze! Více na www.coopmobil.cz.

coop_nase_zdravi

Naše zdraví

V regálech naše zdraví, naleznete nejen humánní léčiva, jako je paralen, panadol, nurofen a další, ale také veterinární léčiva fyprysty pro kočky i pejsky. Pro děti zde naleznete nejen vitamíny na posílení imunity, ale i přebalovací podložky, benthaen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Comments are closed.

  • ×

    LETÁKY E-MAILEM

    Zaregistrujte ZDARMA svou e-mailovou adresu a pravidelně každý týden od nás budete dostávat aktuální letáky a novinky.

    LETÁKY E-MAILEM - REGISTRACE