PRO STAROSTY

Vážený pane primátore, vážená paní starostko, vážený pane starosto,

dovolte mi, abych představil naši obchodní organizaci:

COOP družstvo HB je provozovatelem přibližně 200 maloobchodních prodejen v Kraji Vysočina, Pardubickém, Zlínském, Olomouckém a Jihomoravském kraji. Jsme nejsilnějším subjektem v rámci systému COOP v České republice a nedílnou součástí značky COOP, tradičního českého družstevního obchodu. Skupina COOP na území České republiky provozuje více než 2200 maloobchodních prodejen.

V současné době aktuálně sledujeme s ohledem na dopady skokového navýšení nejrůznějších nákladů (především na energie) problémový vývoj řady zejména menších obchodů na venkově, ať již provozovaných soukromými podnikateli, obcemi či pod hlavičkou některého z nezávislých řetězců (u některých došlo v poslední době ke změně vlastníka celého řetězce).

Mnoho z takových prodejen se na naše družstvo obrátilo se žádostí o spolupráci v oblasti dodávek zboží, marketingu a společného postupu. Se všemi takovými potenciálními partnery jednáme a hledáme vhodné cesty, jak je začlenit do systému COOP, ať již jako námi provozovanou prodejnu či franchisovou prodejnu COOP nebo přímo COOP družstva HB nebo prodejnu spolupracující na bázi dodávek a společných akcí.

Vážený pane primátore, vážená paní starostko, vážený pane starosto,
je možné, že v rámci Vašeho města, městysu či obce řešíte podobný problém, kdy je Vaší snahou zachovat u vás maloobchodní prodejnu.

Pro takový případ Vám chceme nabídnout konzultaci, která by mohla přispět k nalezení úspěšné a dlouhodoběji stabilní varianty existence a provozování příslušné služby pro veřejnost.

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář. Po jeho vyplnění Vás v brzké době budeme kontaktovat a společně budeme hledat možnosti úspěšné spolupráce.

Děkuji Vám za věnování Vašeho času tomuto dopisu.

Ing. Vladimír Stehno
předseda představenstva
COOP družstvo HB

 

  FORMULÁŘ - POMOC PRO STAROSTY

  * povinné údaje

  * Jméno kontaktní osoby: 

  * Funkce ve vztahu k obci: 

  * Obec/městys/město:
   

  * Telefon:
  +420  

  * Kraj:
   

  * E-mail:
   

  * Okres:
   

  O jakou pomoc máte zájem:

  Váš prostor pro další zprávu:

  Možnost nahrát soubor (např. foto):

  * Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR).

  * Antispam (opište text z obrázku): captcha

    

  Comments are closed.

  • ×

   LETÁKY E-MAILEM

   Zaregistrujte ZDARMA svou e-mailovou adresu a pravidelně každý týden od nás budete dostávat aktuální letáky a novinky.

   LETÁKY E-MAILEM - REGISTRACE